Блок живлення до ноутбуку Merlion LENOVO 40W 20V 2A, 5,5*2,5 (03834 / LLN40/20-5,5*2,5) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку Merlion LENOVO 40W 20V 2A, 5,5*2,5 (03834 / LLN40/20-5,5*2,5)
Код товару: AR_3001095
Про товар
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Lenovo, тип роз'єму підключення до ноутбука - 5.5 x 2.5 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 40 Вт
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиLenovo
Тип роз'єму підключення до ноутбука5.5 x 2.5 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність40 Вт
Вихідна напруга20 В
Вихідний струм (сила струму)2 А