Блок живлення до ноутбуку Merlion LENOVO 65W 20V 3.25A, 4.0*1.7 (01967 / LLN65/20-4.0*1.7) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку Merlion LENOVO 65W 20V 3.25A, 4.0*1.7 (01967 / LLN65/20-4.0*1.7)
Код товару: AR_3001136
Про товар
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Lenovo, тип роз'єму підключення до ноутбука - 4.0 x 1.7 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 65 Вт
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиLenovo
Тип роз'єму підключення до ноутбука4.0 x 1.7 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність65 Вт
Вихідна напруга20 В
Вихідний струм (сила струму)3.25 А