Блок живлення до ноутбуку Merlion LENOVO 90W 20V 4,5A, прямокутний (pin inside) (01816 / LLN90/20-FOR YOGA) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку Merlion LENOVO 90W 20V 4,5A, прямокутний (pin inside) (01816 / LLN90/20-FOR YOGA)
Код товару: AR_3001160
Про товар
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Lenovo, тип роз'єму підключення до ноутбука - прямокутний, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 90 Вт
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиLenovo
Тип роз'єму підключення до ноутбукапрямокутний
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність90 Вт
Вихідна напруга20 В
Вихідний струм (сила струму)4.5 А