Блок живлення до ноутбуку Merlion SAMSUNG 40W 14V 3A, 6.5*4.4 (19492 / LSA40/19-6,5*4,4) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку Merlion SAMSUNG 40W 14V 3A, 6.5*4.4 (19492 / LSA40/19-6,5*4,4)
Код товару: AR_3001173
Про товар
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Lenovo, тип роз'єму підключення до ноутбука - 6.5 x 4.4 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 40 Вт
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиLenovo
Тип роз'єму підключення до ноутбука6.5 x 4.4 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність40 Вт
Вихідна напруга14 В
Вихідний струм (сила струму)3 А