Укр
Рус








Код товару: AR_3001019
Блок живлення Porto MN-505I це сучасний компактний пристрій для живлення і зарядки ноутбуків різних моделей, а також портативних пристроїв з живленням від DC 5V - це смартфони, навігатори, фотоапарати, мобільні батареї тощо.
Сумісний з великою кількістю сучасних ноутбуків і нетбуків (див. таблицю сумісності коннекторів в комплектації).
Завдяки компактному виконанню Ultraslim (товщина всього 18,5 мм) і невеликій вазі блок живлення PORTO MN-505 не займе багато місця в сумці, може міститися разом з ноутбуком в чохлі або маленькій сумочці.
Пристрій не вимагає додаткових налаштувань. Вам необхідно підібрати відповідний вашому ноутбуку штекер - система автоматичного розпізнавання визначить потрібні робочі параметри напруги та потужності.
На РК екран виводиться індикація поточних параметрів роботи блоку живлення.
Рекомендується використовувати як додатковий (щоб не складати щоразу і не носити блок живлення з собою) або travel (дорожній) блок живлення - в нагоді стане розширена функціональність БП з можливістю зарядки телефону, УМБ і інших мобільних пристроїв.
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Dell, HP, Asus, Samsung, Acer, Lenovo, Fujitsu, Sony, Toshiba, NEC, Delta, LG |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 2.1 мм, 6.3 x 3.0 мм, 6.0 x 1.0 мм, 5.5 x 2.5 мм, 4.8 x 1.7 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 70 Вт |
| Висота | 70 мм |
| Вихідна напруга | 19 В, 19.5 В, 16 В, 20 В, 18.5 В, 24 В, 15 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3.9 A, 3.2 A |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
678 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00