Укр
Рус



Код товару: AR_3001101
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Acer |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5х1.7 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.37 А |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | AK.045AP.070 PA-1450-26 ADP-45HE |
| Сумісність з моделями ноутбуків | ACER Aspire A114-31 A114-32 A311-31 A314-31 A314-32 A315-21 A315-31 A315-33 A315-51 A315-52 A315-53 ACER Aspire E1-410 E1-422 E1-430P E1-432 E1-432P E1-470 E1-472 E1-472P E1-510 E1-510P E1-522 E1-530 E1-532 E1-532P E1-570 E1-572 E1-572P ACER Aspire E3-111 |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
659 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00