Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ACER 220V, 19V 45W 2.37A (5.5*1.7) (AC45F5517) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ACER 220V, 19V 45W 2.37A (5.5*1.7) (AC45F5517) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ACER 220V, 19V 45W 2.37A (5.5*1.7) (AC45F5517) - фото 3
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ACER 220V, 19V 45W 2.37A (5.5*1.7) (AC45F5517)
Код товару: AR_3001101
Про товар
Назва: Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ACER 220V, 19V 45W 2.37A (5.5*1.7)
Вид: Спеціалізовані блоки живлення
Вихідна напруга: 19V
Вхідна напруга: 220V
Вихідний струм: 2.37A
Споживана потужність: 45W
Роз'єми: 5.5*1.7 мм
Довжина кабелю: м
Комплектація: мережевий кабель, блок живлення, фірмова упаковка
Розмір: 35x90x25 мм
Вага: 244 г
Розмір в упаковці: 180х125х50 мм