Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ACER 220V, 19V 65W 3.24A (5.5*1.7) (AC65F5517) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ACER 220V, 19V 65W 3.24A (5.5*1.7) (AC65F5517) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ACER 220V, 19V 65W 3.24A (5.5*1.7) (AC65F5517) - фото 3
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ACER 220V, 19V 65W 3.24A (5.5*1.7) (AC65F5517)
Код товару: LE_2070829
Про товар
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant Acer 220V, 19V 65W 3.24A (5.5 х 1.7) — якісний і надійний адаптер змінного струму, який дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбука та гарантує безпеку під час нестабільної роботи електромережі. Легка вага та невеликий розмір дають змогу без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дасть Вам нагоду бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної та вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання й надійність від займань.