Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ACER 220V, 19V 65W 3.42A (3.0*1.1) wall mount (WM-AC65F3011) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ACER 220V, 19V 65W 3.42A (3.0*1.1) wall mount (WM-AC65F3011) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ACER 220V, 19V 65W 3.42A (3.0*1.1) wall mount (WM-AC65F3011) - фото 3
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ACER 220V, 19V 65W 3.42A (3.0*1.1) wall mount (WM-AC65F3011)
Код товару: AR_3001030
Про товар
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиAcer
Тип роз'єму підключення до ноутбука3.0 x 1.1 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність65 Вт
Вихідна напруга19 В
Вихідний струм (сила струму)3,42 А