Укр
Рус

Код товару: AR_3000972
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant APPLE 220V, 14.5V 45W 3.1A (Magnet tip) (AP45PMAG) - це надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ноутбуком. Забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Як тільки Ви підключите пристрій до мережі, то гарантуєте не тільки роботу ноутбука, а і зарядки його акумулятора, що дозволить при необхідності забезпечити тривалу автономну роботу.
Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань. Перед підключенням переконайтеся в тому, поєднується робоча напруга адаптера ноутбука з напругою, використовуваним ноутбуком.
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Apple |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | Magnet tip |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга | 14.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3.1 A |
| Захист | від перевантажень по струму |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | 661-4588, 661-4916, 661-5252, A1237, A1244, A1269, A1270, A1304, A1369, A1370, A1374, ADP-54GD, MB283LL/A |
| Сумісність з моделями ноутбуків | MacBook Air 13.3", MB003LL/A, MB543LL/A, MB940LL/A, MC233LL/A, MC503LL/A, MC504LL/A, MC234LL/A |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 079 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00