Блок живлення до ноутбуку PowerPlant APPLE 220V, 14.5V 45W 3.1A (Magnet tip) (AP45PMAG) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant APPLE 220V, 14.5V 45W 3.1A (Magnet tip) (AP45PMAG)
Код товару: AR_3000972
Про товар
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиApple
Тип роз'єму підключення до ноутбукаMagnet tip
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність45 Вт
Вихідна напруга14.5 В
Вихідний струм (сила струму)3.1 A