Блок живлення до ноутбуку PowerPlant APPLE 220V, 45W: 14.85V 3.05A (MagSafe 2) (AP45KMAG2) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant APPLE 220V, 45W: 14.85V 3.05A (MagSafe 2) (AP45KMAG2)
Код товару: AR_3000959
Про товар
Блок живлення до ноутбука PowerPlant APPLE 220V, 45W: 14.85 V 3.05 A (MagSafe 2) (AP45KMAG2) забезпечить не тільки швидку зарядку Вашого ноутбука, але і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань. Адаптер сумісний з більшістю моделей ноутбуків APPLE, тому може вдало використовуватися для доповнення їх роботи. Перед підключенням переконайтеся в тому, чи поєднується робоча напруга адаптера ноутбука з напругою, використовуваною ноутбуком.
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиApple
Тип роз'єму підключення до ноутбукаMagSafe 2
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність45 Вт
Вихідна напруга14.85 В
Вихідний струм (сила струму)3.05 А