Укр
Рус

Код товару: AR_3000959
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Apple |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | MagSafe 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга | 14.85 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3.05 А |
| Захист | від перевантажень по струму |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | A1345, A1436, A1465, A1466 |
| Сумісність з моделями ноутбуків | MD224X/A, MD224K/A, MD224J/A, MD223N/A, MD231, MD232, MD231LL/A, MD231D/A, MD231B/A, MD231F/A, MD231X/A, MD231K/A, MD231J/A, MD231Y/A, MD231N/A, MD232LL/A, MD232D/A, MD232B/A, MD232F/A, MD232X/A, MD232K/A, MD232J/A, MD232Y/A, MD223LL/A, MD232N/A, MD223D/A, MD223B, MD223F/A, MD223X/A, MD223K/A, MD224LL/A, MD224D/A, MD224B/A, MD224F/A |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 079 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00