Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 19V 33W 1.75A (4.0*1.35) wall mount (WM-AS33F4014) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 19V 33W 1.75A (4.0*1.35) wall mount (WM-AS33F4014) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 19V 33W 1.75A (4.0*1.35) wall mount (WM-AS33F4014) - фото 3
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 19V 33W 1.75A (4.0*1.35) wall mount (WM-AS33F4014)
Код товару: AR_3001021
Про товар
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ASUS 220V, 19V 33W 1.75 A (4.0*1.35) wall mount - якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Технічні характеристики:
  • Вихідна напруга: 19V
  • Вхідна напруга: 220V
  • Вихідний струм: 1.75 A
  • Споживана потужність: 33W
  • Роз'єми: 4.0*1.35 мм
  • Комплектація: блок живлення
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиAsus
Тип роз'єму підключення до ноутбука4.0 x 1.35 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність33 Вт
Вихідна напруга19 В