Укр
Рус



Код товару: AR_3001021
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ASUS 220V, 19V 33W 1.75 A (4.0*1.35) wall mount - якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Технічні характеристики:
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.0 x 1.35 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 33 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 1.75 A |
| Захист | від перевантажень по струму |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | ADP-40TH A, EXA1206CH, 0A001-00330100 |
| Сумісність з моделями ноутбуків | VivoBook X201E-KX022H, VivoBook X201E-KX099H, VivoBook X201E-KX098H, VivoBook X201E-KX097H, VivoBook X201E-KX096H, VivoBook X202E-DH31T-PK, VivoBook X202E-DH31T-CB, VivoBook X202E-DH31T-CA, VivoBook X202E-DH31T, VivoBook F201E-KX063H, VivoBook F201E-KX052H, VivoBook Q200E-BHI3T45, VivoBook X202E-CT3217, VivoBook X202E-CT987G, VivoBook X202E-CT987, VivoBook X202E-CT025H, VivoBook X202E-CT009H, VivoBook X202E-CT006H, VivoBook X202E-CT001H, VivoBook X202E-DH31T-SL, VivoBook F201E-KX068DU, VivoBook F201E-KX068H, VivoBook F201E-KX067DU, VivoBook X201E, VivoBook F201E-KX067H, VivoBook Q200E, VivoBook X202E, VivoBook F201E-KX066DU, VivoBook F201E, VivoBook F201E-KX066H, VivoBook F201E-KX065DU, VivoBook X201E-DH01, VivoBook F201E-KX065H, VivoBook X201E-KX009H, VivoBook F201E-KX064H, VivoBook X201E-KX006H, VivoBook S200E-RHI3T73 VivoBook S200E-CT157H VivoBook S200E-CT158H VivoBook S200E-CT162H VivoBook S200E-CT178H VivoBook S200E-CT179H VivoBook S200E-CT182H VivoBook S200E-CT185H VivoBook S200E-CT186H VivoBook S200E-CT190H VivoBook S200E-CT206H V, VivoBook X201E-KX003H, VivoBook X201E-KX042H, VivoBook X201E-KX040H |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
929 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00