Укр
Рус



Код товару: AR_3001032
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 19V 40W 2.1A (2.5*0.7) wall mount (WM-AS40F2507) - якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі.
Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
PowerPlant спеціалізується на виробництві електротехнічної та електронної продукції. Дане українське підприємство було утворено в 2007 році. Асортимент продуктів, що випускаються під торговою маркою PowerPlant, складається з таких аксесуарів для відео-, фототехніки і мобільної електроніки, як блоки живлення, акумулятори та зарядні пристрої, а також, з універсальних мобільних пристроїв, і фото і відео кабелів.
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 2.5 x 0.7 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 40 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.1 А |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Eee PC 1015PEM, Eee PC 1015PED, Eee PC 1015PEB, Eee PC 1015PE, Eee PC 1015PD, Eee PC 1015P, Eee PC 1108HA, Eee PC 1102HA, Eee PC 1101HGO, Eee PC 1018P, Eee PC 1016P, Eee PC 1015T, Eee PC 1015PX, Eee PC 1015PW, Eee PC 1215P, Eee PC 1215N, Eee PC 1201PN, Eee PC 1201NL, Eee PC 1201N, Eee PC 1201HA, Eee PC 1110HA, Eee PC 1215T, Eee PC 1001HA, Eee PC 1001P, Eee PC 1001HT, Eee PC 1001PQ, Eee PC 1008P, Eee PC 1008KR, Eee PC 1001PXD, Eee PC 1001PX, Eee PC 1001PQD, Eee PC 1015PN |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
843 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00