Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 19V 40W 2.1A (2.5*0.7) wall mount (WM-AS40F2507) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 19V 40W 2.1A (2.5*0.7) wall mount (WM-AS40F2507) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 19V 40W 2.1A (2.5*0.7) wall mount (WM-AS40F2507) - фото 3
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 19V 40W 2.1A (2.5*0.7) wall mount (WM-AS40F2507)
Код товару: AR_3001032
Про товар
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиAsus
Тип роз'єму підключення до ноутбука2.5 x 0.7 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність40 Вт
Вихідна напруга19 В
Вихідний струм (сила струму)2.1 А