Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 19V 50W 2.64A (4.8*1.7) (AS50F4817) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 19V 50W 2.64A (4.8*1.7) (AS50F4817) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 19V 50W 2.64A (4.8*1.7) (AS50F4817) - фото 3
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 19V 50W 2.64A (4.8*1.7) (AS50F4817)
Код товару: AR_3000986
Про товар
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant Asus 220V, 19V 50W 2.64A (4.8 х 1.7) — якісний і надійний адаптер змінного струму, який дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбука та гарантує безпеку під час нестабільної роботи електромережі. Легка вага та невеликий розмір дають змогу без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дасть Вам нагоду бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної та вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання й надійність від займань.
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиAsus
Тип роз'єму підключення до ноутбука4.8 x 1.7 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність50 Вт
Висота125 мм
Вихідна напруга19 В
Вихідний струм (сила струму)2.64 А
Глибина35 мм