Укр
Рус



Код товару: AR_3000986
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.8 x 1.7 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 50 Вт |
| Висота | 125 мм |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.64 А |
| Глибина | 35 мм |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | Asus ADP-50SB Asus ADP-50SB Delta ADP-50MB ADP-50HH ADP-50SB |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Asus A1 series. Asus A1000 series. Asus A1200 series. Asus A1300 series. Asus L1 series. Asus L1000 series. Asus L1400 series. Asus L7 series. Asus L7000 series. Asus L7200 series. Asus L8 series. Asus L8400 series. Asus F7 series. Asus F74 series. Asus F |
| Ширина | 50 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
550 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00