Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 19V 65W 3.42A (4.0*1.35) wall mount (WM-AS65F4014) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 19V 65W 3.42A (4.0*1.35) wall mount (WM-AS65F4014)
Код товару: AR_3000910
Про товар
Блок живлення для ноутбука PowerPlant Asus 220V, 19V 65W 3.42A (4.0 x 1.35) — якісний і надійний адаптер змінного струму, який дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке зарядження ноутбука та гарантує безпеку в разі нестабільної роботи електромережі. Легка вага та невеликий розмір дають змогу без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дасть вам нагоду бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання та захист від займання.
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиAsus
Тип роз'єму підключення до ноутбука4.0 x 1.35 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність65 Вт
Висота75 мм
Вихідна напруга19 В
Вихідний струм (сила струму)3.42 A
Глибина30 мм