Укр
Рус

Код товару: AR_3000910
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.0 x 1.35 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Висота | 75 мм |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3.42 A |
| Глибина | 30 мм |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | ADP-45AW, 40JW21G00ZP, ADP-65DW C |
| Сумісність з моделями ноутбуків | 0-XB3NN0PW00010Y 90-XB3NN0PW00040Y ADP-65AW A ADP-65JH BB ADP-65JH CB ADP-65JH DB N65W-02 Zenbook Prime UX32V / UX32VD / UX32VD-BHI5N57 / UX32VD-BHI7N55 / UX32VD-DB51 / UX32VD-DB71 / UX32VD-DB72 / UX32VD-DH71 / UX32VD-DH71-CB / UX32VD-DH71-NB / UX32VD-R30 |
| Ширина | 75 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
959 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00