Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 19V 65W 3.42A (4.5*3.0) (AS65F4530) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 19V 65W 3.42A (4.5*3.0) (AS65F4530) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 19V 65W 3.42A (4.5*3.0) (AS65F4530) - фото 3
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 19V 65W 3.42A (4.5*3.0) (AS65F4530)
Код товару: AR_3000991
Про товар
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиAsus
Тип роз'єму підключення до ноутбука4.5 x 3.0 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність65 Вт
Висота125 мм
Вихідна напруга19 В
Вихідний струм (сила струму)3.42 A
Глибина35 мм