Укр
Рус



Код товару: AR_3000991
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.5 x 3.0 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Висота | 125 мм |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3.42 A |
| Глибина | 35 мм |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | Asus P-Series P2540UA-AB51 business Laptop Asus B400A-XH52 Laptop PC Asus PU500CA-XO016P Ultrabook Asus U500V PU500C Ultrabook |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Asus P-Series P2540UA-AB51 business Laptop Asus B400A-XH52 Laptop PC Asus PU500CA-XO016P Ultrabook Asus U500V PU500C Ultrabook |
| Ширина | 50 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
719 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00