Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 40W, 19V 2.1A (2.5*0.7) (AS40F2507) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 40W, 19V 2.1A (2.5*0.7) (AS40F2507) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 40W, 19V 2.1A (2.5*0.7) (AS40F2507)
Код товару: AR_3001208
Про товар
Блок живлення до ноутбука PowerPlant ASUS 220V, 19V 40W 2.1 A (2.5*0.7) (AS40F2507) забезпечить не тільки швидку зарядку Вашого ноутбука, але і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань. Адаптер сумісний з більшістю моделей ноутбуків ASUS, тому може вдало використовуватися для доповнення їх роботи. Перед підключенням переконайтеся в тому, чи поєднується робоча напруга адаптера ноутбука з напругою, використовуваною ноутбуком.
Блок живлення до ноутбука PowerPlant ASUS 220V, 19V 40W 2.1 A (2.5*0.7) (AS40F2507) - якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Він забезпечить працездатність Вашого портативного комп'ютера у будь-який момент, коли це буде необхідно. Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити блок живлення в сумці для ноутбука або рюкзаку.
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиAsus
Тип роз'єму підключення до ноутбука2.5 x 0.7 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність40 Вт
Вихідна напруга19 В
Вихідний струм (сила струму)2.1 А