Укр
Рус



Код товару: AR_3000948
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Dell |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.0 x 1.7 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Висота | 125 мм |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3.34 А |
| Глибина | 35 мм |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | Dell 9C29N, A065R064L |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Dell Vostro 14 5439, 14 5480, 5460, 5470, 5470D 1628, 5480, 5560 |
| Ширина | 50 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
762 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00