Блок живлення до ноутбуку PowerPlant DELL 220V, 19.5V 65W 3.34A (4.5*3.0) (DL65G4530) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant DELL 220V, 19.5V 65W 3.34A (4.5*3.0) (DL65G4530) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant DELL 220V, 19.5V 65W 3.34A (4.5*3.0) (DL65G4530) - фото 3
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant DELL 220V, 19.5V 65W 3.34A (4.5*3.0) (DL65G4530) - фото 4
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant DELL 220V, 19.5V 65W 3.34A (4.5*3.0) (DL65G4530) - фото 5
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant DELL 220V, 19.5V 65W 3.34A (4.5*3.0) (DL65G4530)
Код товару: AR_3001184
Про товар
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиDell
Тип роз'єму підключення до ноутбука4.5 x 3.0 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність65 Вт
Вихідна напруга19.5 В
Вихідний струм (сила струму)3,34 А