Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 19.5V 150W 7.7A (4.5*3.0) (HP150G4530) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 19.5V 150W 7.7A (4.5*3.0) (HP150G4530) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 19.5V 150W 7.7A (4.5*3.0) (HP150G4530) - фото 3
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 19.5V 150W 7.7A (4.5*3.0) (HP150G4530)
Код товару: AR_3001103
Про товар
Назва: Блок живлення для ноутбуків PowerPlant HP 220V, 19.5V 150W 7.7A (4.5*3.0)
Вид: Спеціалізовані блоки живлення
Вихідна напруга: 19.5V
Вхідна напруга: 220V
Вихідний струм: 7.7A
Споживана потужність: 150W
Роз'єми: 4.5*3.0 мм
Довжина кабелю: м
Комплектація: мережевий кабель, блок живлення, фірмова упаковка
Розмір: 80x170x40 мм
Вага: 860 г
Розмір в упаковці: 140х225х55 мм