Укр
Рус



Код товару: AR_3001103
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.5x3.0 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 150 Вт |
| Висота | 80 мм |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 7.7 А |
| Глибина | 40 мм |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | 917649-850. TPN-DA09. TPN-DA03. 775626-003. 776620-001. ADP-150XB B. 917677-003. 645509-002. 646212-001. A150A05AL. HSTNN-CA27. 710415-001. |
| Сумісність з моделями ноутбуків | HP ZBook 15 G3 Series. HP ZBook 15 G4 Series. HP ZBook Studio G3. HP ZBook Studio G4. HP ZBook 15u G3. HP ZBook 15u G4. HP Envy 15. HP Envy 17. HP Omen by HP Laptop 15. HP Omen by HP Laptop 17. HP Omen by HP Laptop 15-ax000 Series. HP Omen by HP Laptop 15 |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Ширина | 170 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 893 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00