Укр
Рус




Код товару: AR_3001146
Блок живлення для ноутбуків
PowerPlant HP 220V, 19.5V 45W 2.31A (4.5*3.0) - це якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і подавати електроенергію на ноутбук при роботі в стаціонарному режимі.
Блок живлення забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі (працює в якості трансформатора, стабілізуючи напругу до того рівня, який необхідний для нормальної роботи ноутбука).
Пристрій вирівнює невеликі збої в подачі напруги від мережі.
Нормальна життєдіяльність всього комп'ютера і ефективність вашої роботи безпосередньо залежить від зарядки для ноутбука.
Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука.
Блок живлення дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка.
Блок живлення забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому.
Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.5 x 3.0 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.31 А |
| Захист | від перевантажень по струму |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | ADP-45WD B, H6Y88AA, HSTNN-DA35, HSTNN-LA35, 696607-001, 696694-001, 721092-001, 719309-001, 719309-003, 740015-002, HSTNN-CA40, HSTNN-DA40 |
| Сумісність з моделями ноутбуків | 13-m010dx, 13-m000, 13-3000, 13t-m1000, 13t-m000, 13-h211nr, 13-h210dx, 13-3018ca, 13-3010dx, 13t-h200, 13t-3000, 13-p111nr, 13-p120nr, 13-p110nr, 11t-h000, 11-h013dx, 11-h010nr, 11-h010ca, 11t-h100, 11-h110nr, 11-h000, 13-p117cl, 13-p113cl, F2R68UT, 13-p120ca, F2R70UT, 13-g118ca, 13z-p100, 13-g110dx, 13-g100, F2R72UT, 13t-g100, 13-m110dx, 13-m110ca, 13-m100 |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
660 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00