Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 19.5V 45W 2.31A (4.5*3.0) (HP45G4530) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 19.5V 45W 2.31A (4.5*3.0) (HP45G4530) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 19.5V 45W 2.31A (4.5*3.0) (HP45G4530) - фото 3
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 19.5V 45W 2.31A (4.5*3.0) (HP45G4530) - фото 4
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 19.5V 45W 2.31A (4.5*3.0) (HP45G4530)
Код товару: AR_3001146
Про товар
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant HP 220V, 19.5V 45W 2.31A (4.5*3.0) - це якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і подавати електроенергію на ноутбук при роботі в стаціонарному режимі.
Пристрій вирівнює невеликі збої в подачі напруги від мережі.
Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука.
Блок живлення дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка.
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиHP
Тип роз'єму підключення до ноутбука4.5 x 3.0 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність45 Вт
Вихідна напруга19.5 В
Вихідний струм (сила струму)2.31 А