Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 19.5V 65W 3.33A (4.5*3.0) wall mount (WM-HP65G4530) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 19.5V 65W 3.33A (4.5*3.0) wall mount (WM-HP65G4530) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 19.5V 65W 3.33A (4.5*3.0) wall mount (WM-HP65G4530) - фото 3
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 19.5V 65W 3.33A (4.5*3.0) wall mount (WM-HP65G4530) - фото 4
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 19.5V 65W 3.33A (4.5*3.0) wall mount (WM-HP65G4530)
Код товару: AR_3001142
Про товар
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиHP
Тип роз'єму підключення до ноутбука4.5 x 3.0 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність65 Вт
Висота75 мм
Вихідна напруга19.5 В
Вихідний струм (сила струму)3.33 A
Глибина30 мм