Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 65W: 18.5V, 3.5A (4.8*1.7 mm) (HP65E4817) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 65W: 18.5V, 3.5A (4.8*1.7 mm) (HP65E4817) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 65W: 18.5V, 3.5A (4.8*1.7 mm) (HP65E4817) - фото 3
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 65W: 18.5V, 3.5A (4.8*1.7 mm) (HP65E4817) - фото 4
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 65W: 18.5V, 3.5A (4.8*1.7 mm) (HP65E4817) - фото 5
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 65W: 18.5V, 3.5A (4.8*1.7 mm) (HP65E4817)
Код товару: AR_3000975
Про товар
Блок живлення до ноутбука PowerPlant HP 220V, 65W: 18.5 В, 3.5 A (4.8*1.7 mm) (HP65E4817) - це надійний пристрій, за допомогою якого ноутбук під'єднується до лінії і накопичує живлення для тривалої роботи в незалежному режимі. Зарядне для ноутбука дає можливість ноутбуку функціонувати від звичайної мережі в приміщенні, за допомогою перетворення 220V в необхідні 19 вольт. Забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиHP
Тип роз'єму підключення до ноутбука4.8 x 1.7 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність65 Вт
Вихідна напруга18.5 В
Вихідний струм (сила струму)3.5 А