Укр
Рус





Код товару: AR_3000975
Блок живлення до ноутбука PowerPlant HP 220V, 65W: 18.5 В, 3.5 A (4.8*1.7 mm) (HP65E4817) - це надійний пристрій, за допомогою якого ноутбук під'єднується до лінії і накопичує живлення для тривалої роботи в незалежному режимі. Зарядне для ноутбука дає можливість ноутбуку функціонувати від звичайної мережі в приміщенні, за допомогою перетворення 220V в необхідні 19 вольт. Забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.8 x 1.7 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга | 18.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3.5 А |
| Захист | від перевантажень по струму |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | 101898-001, 101880-001, 146594-001, 159224-001, 163444-001, 179725-003, A265 AC-C14 285288-001, LPACQ3, PA-1651-02C, DL606A, PP1006, PPP002D P-0K065B13, 239427-001, 239427-003, 239704-001, 239705-001, 265602-001387661-001, 383494-001, 209126-001, 209124-0 |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Business NW8000, Pavilion ZE2200, Business NC8000, Pavilion ZE2100, Business NX6120, Presario V2000, Business NX7200, Pavilion DV4000, Business NX7100, Business NC6000, Business NX7040, Business NC4200, Business NX7010, Business NC4010, Business NX7000, Business NC4000, Business NX6125, Presario V4000, Presario V2600, Business NX9050, Presario V2500, Business NX9040, Business NX9030, Presario V2400, Business NX9020, Presario V2300, Presario V2200, Presario V2100, Business NC7200, Business NC6230, Business NC6220, Business NC6200, Business NC6120, Business NC6115, Business NC6110, Business NC6105, Presario 2800, Business NC6100, Pavilion DV8000, Pavilion DV8100, Business NX6115, Pavilion DV1000, Business NX6110, Business NX6105, Pavilion DV8220, Business NX6100, Pavilion ZE2000, Business NX5100, Pavilion ZT3000, Business NX5040, Pavilion ZE4900, Business NX5000, Pavilion ZE2400, Business NX4800, Pavilion ZE2300 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
538 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00