Укр
Рус


Код товару: AR_3001174
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 90W: 19.5V, 4.62A (4.5 * 3.0) (HP90G4530) - якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі.
Легка вага і невеликий розмір блоку живлення до ноутбуку дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Блок живлення забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.5 x 3.0 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,62 А |
| Захист | від перевантажень по струму |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | 710415-001, PA-1121-62HE, 709984-001, HSTNN-LA25 |
| Сумісність з моделями ноутбуків | ENVY 15-j084ca, ENVY 15-j002la, ENVY 15-j090ez, ENVY 15-j003eo, ENVY 15z-j000 CTO, ENVY 15-j003la, HP Envy TouchSmart 17-j000, ENVY 15-j004ax, HP Envy TouchSmart 17-j010dx, ENVY 15-j004tx, HP Envy TouchSmart 17-j078ca, ENVY 15-j005ep, HP Envy TouchSmart 17-j023cl, ENVY 15-j005ss, HP Envy TouchSmart 17-j030us, ENVY 15-j005tu, HP Envy TouchSmart 17-j037cl, ENVY 15-j006ax, ENVY 15-j007ax, HP Envy TouchSmart 17-j043cl, ENVY 15-j009ss, Envy 17-j034ca Envy 17-j070ca Envy 17-j070ca Envy 17-j170ca Envy 17-j073ca Envy 17-j013cl Envy 17-j023cl Envy 17-j027cl Envy 17-j043cl Envy 17-j082eg Envy 17-j051ei Envy 17-j098EF Envy 17-j010EL Envy 17-j070ez Envy 17-j005eo Env, ENVY 15-j010us, ENVY 15-j011nr, ENVY 15-j012la, ENVY 15-j013cl, ENVY 15-j016tx, ENVY 15-j019so, ENVY 15-j022tx, ENVY 15-j023cl, ENVY 15-j025tx, ENVY 15-j026tx, ENVY 15-j027tx, ENVY 15-j028tx, ENVY 15-J011DX, ENVY 15-j030us, ENVY 15-j000, ENVY 15-j000eb, ENVY 15-j031nr, ENVY 15-j000er, ENVY 15-j032nr, ENVY 15-j033tx, ENVY 15-j000sg, ENVY 15-j058ca, ENVY 15-j001er, ENVY 15-j060ez, ENVY 15-j001sb, ENVY 15-j063ei, ENVY 15-j001sg, ENVY 15-j066ez, ENVY 15-j001tx, ENVY 15-j081eg, ENVY 15-j002er |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
764 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00