Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 90W: 19.5V, 4.62A (4.5*3.0) (HP90G4530) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 90W: 19.5V, 4.62A (4.5*3.0) (HP90G4530) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 90W: 19.5V, 4.62A (4.5*3.0) (HP90G4530)
Код товару: AR_3001174
Про товар
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиHP
Тип роз'єму підключення до ноутбука4.5 x 3.0 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність90 Вт
Вихідна напруга19.5 В
Вихідний струм (сила струму)4,62 А