Блок живлення до ноутбуку PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 45W 2.25A (4.0*1.7) (IB45H4017) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 45W 2.25A (4.0*1.7) (IB45H4017) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 45W 2.25A (4.0*1.7) (IB45H4017) - фото 3
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 45W 2.25A (4.0*1.7) (IB45H4017) - фото 4
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 45W 2.25A (4.0*1.7) (IB45H4017)
Код товару: AR_3001005
Про товар
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 45W 2.25A (4.0*1.7) - це якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і подавати електроенергію на ноутбук при роботі в стаціонарному режимі.
Пристрій вирівнює невеликі збої в подачі напруги від мережі.
Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука.
Блок живлення дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка.
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиLenovo
Тип роз'єму підключення до ноутбука4.0 x 1.7 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність45 Вт
Вихідна напруга20 В
Вихідний струм (сила струму)2.25 A