Блок живлення до ноутбуку PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 45W 2.25A (4.0*1.7) wall mount (WM-IB45H4017) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 45W 2.25A (4.0*1.7) wall mount (WM-IB45H4017) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 45W 2.25A (4.0*1.7) wall mount (WM-IB45H4017) - фото 3
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 45W 2.25A (4.0*1.7) wall mount (WM-IB45H4017)
Код товару: AR_3001036
Про товар
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиLenovo
Тип роз'єму підключення до ноутбука4.0 x 1.7 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність45 Вт
Вихідна напруга20 В
Вихідний струм (сила струму)2.25 A