Укр
Рус




Код товару: AR_3001007
Блок живлення для ноутбуків
PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 65W 3.25A (4.0*1.7)
- це якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і подавати електроенергію на ноутбук при роботі в стаціонарному режимі.
Блок живлення забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі (працює в якості трансформатора, стабілізуючи напругу до того рівня, який необхідний для нормальної роботи ноутбука).
Пристрій вирівнює невеликі збої в подачі напруги від мережі.
Нормальна життєдіяльність всього комп'ютера і ефективність вашої роботи безпосередньо залежить від зарядки для ноутбука.
Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука.
Блок живлення дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка.
Блок живлення
забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому.
Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Lenovo |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.0 x 1.7 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,25 А |
| Захист | від перевантажень по струму |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | 0A36258, ADLX65NLC3A, ADLX65NDC3A, ADLX65NDT3A, ADLX65NDC3, ADLX65SLC2A, 36200249, 36200288, 36200253, 36200292, 0A36271, 36200251, 45N0321, 45N0322, 45N0313, 45N0314, 0C19868, ADP-65FD, B, PA-1650-72, 0B47455 |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Ultrabook S431, ThinkPad Carbon Ultrabook X1, IdeaPad Touch G505s, IdeaPad Touch G500s, IdeaPad Touch S510p, IdeaPad Touch S500, Essential G700, Ultrabook T431s, Ideapad Yoga 11, Ideapad Yoga 11s, Ideapad Yoga 2 Pro, Ideapad Yoga 13, IdeaPad Flex 14, IdeaPad Flex 15, ThinkPad Edge E431, ThinkPad Helix, ThinkPad Edge E531, Essential G500 |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
697 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00