Блок живлення до ноутбуку PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 65W 3.25A (5.5*2.5) (IB65H5525) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 65W 3.25A (5.5*2.5) (IB65H5525) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 65W 3.25A (5.5*2.5) (IB65H5525) - фото 3
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 65W 3.25A (5.5*2.5) (IB65H5525) - фото 4
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 65W 3.25A (5.5*2.5) (IB65H5525)
Код товару: AR_3001009
Про товар
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 65W 3.25A (5.5*2.5) - це якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і подавати електроенергію на ноутбук при роботі в стаціонарному режимі.
Пристрій вирівнює невеликі збої в подачі напруги від мережі.
Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука.
Блок живлення дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка.
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиLenovo
Тип роз'єму підключення до ноутбука5.5 x 2.5 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність65 Вт
Вихідна напруга20 В
Вихідний струм (сила струму)3,25 А