Блок живлення до ноутбуку PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 90W 20V 4.5A (5.5*2.5) (LS90H5525) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 90W 20V 4.5A (5.5*2.5) (LS90H5525) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 90W 20V 4.5A (5.5*2.5) (LS90H5525)
Код товару: AR_3000963
Про товар
Блок живлення до ноутбука PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 90W 4.5 A (5.5*2.5) (LS90H5525) забезпечить не тільки швидку зарядку Вашого ноутбука, але і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань. Адаптер сумісний з більшістю моделей ноутбуків IBM/LENOVO, тому може вдало використовуватися для доповнення їх роботи. Перед підключенням переконайтеся в тому, чи поєднується робоча напруга адаптера ноутбука з напругою, використовуваною ноутбуком.
Блок живлення до ноутбука PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 90W 4.5 A (5.5*2.5) (LS90H5525) - якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Він забезпечить працездатність Вашого портативного комп'ютера у будь-який момент, коли це буде необхідно. Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити блок живлення в сумці для ноутбука або рюкзаку.
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиLenovo, Fujitsu
Тип роз'єму підключення до ноутбука5.5 x 2.5 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність90 Вт
Вихідна напруга20 В
Вихідний струм (сила струму)4,5 А