Укр
Рус


Код товару: AR_3000966
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Lenovo |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | Special |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,5 А |
| Захист | від перевантажень по струму |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | Lenovo 0A36258, 0A36259, 0A36260, 0A36261, 0A36262, 0A36263, 0A36264, 0A36265, 0A36266, 0A36267, 0A36268, 0A36269, 0A36270, 0A36271, 0A36272, 0A36273, Lenovo 0B46994, 0B46995, 0B46996, 0B46997, 0B46998, 0B46999, 0B47000, 0B47001, 0B47002, 0B47003, 0B470 |
| Сумісність з моделями ноутбуків | ThinkPad L540, ThinkPad L440, ThinkPad Helix, ThinkPad Edge E531, ThinkPad T440, ThinkPad T431S, ThinkPad S431, ThinkPad T440S, ThinkPad T440P, ThinkPad X240, ThinkPad T540P, Ideapad Yoga 2 Pro, IdeaPad Flex 14, IdeaPad Z510, IdeaPad U530T, IdeaPad U530, IdeaPad U430p, IdeaPad Flex 15D, IdeaPad Flex 15, IdeaPad Flex 14D, ThinkPad Edge E431 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
780 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00