Блок живлення до ноутбуку PowerPlant LENOVO 220V, 20V 65W 3.25A (4.0*1.7) wall mount (WM-IB65H4017) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant LENOVO 220V, 20V 65W 3.25A (4.0*1.7) wall mount (WM-IB65H4017) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant LENOVO 220V, 20V 65W 3.25A (4.0*1.7) wall mount (WM-IB65H4017) - фото 3
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant LENOVO 220V, 20V 65W 3.25A (4.0*1.7) wall mount (WM-IB65H4017) - фото 4
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant LENOVO 220V, 20V 65W 3.25A (4.0*1.7) wall mount (WM-IB65H4017)
Код товару: AR_3000995
Про товар
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиLenovo, IBM
Тип роз'єму підключення до ноутбука4.0 x 1.7 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність65 Вт
Вихідна напруга20 В
Вихідний струм (сила струму)3.25 А