Укр
Рус



Код товару: AR_3001037
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant SAMSUNG 220V, 14V 42W 3A (6.5*4.4) wall mount (WM-SA42B6544) - якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі.
Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
PowerPlant спеціалізується на виробництві електротехнічної та електронної продукції. Дане українське підприємство було утворено в 2007 році. Асортимент продуктів, що випускаються під торговою маркою PowerPlant, складається з таких аксесуарів для відео-, фототехніки і мобільної електроніки, як блоки живлення, акумулятори та зарядні пристрої, а також, з універсальних мобільних пристроїв, і фото і відео кабелів.
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Samsung |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 6.5 x 4.4 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 42 Вт |
| Вихідна напруга | 14 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3 А |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | AD-4214L, AD-4214N, AP04214-UV, BN44-00058A, BN44-00080A, GH17P, SCV420108 |
| Сумісність з моделями ноутбуків | SM192T, SM570STFT, SM570VTFT, SM760VTFT, SM770TFT, SMLTN1565, SYNCM1501MP, SYNCM150MP, SYNCM152B, SYNCM152T, SYNCM170T, SYNCM171P, SYNCM172B, SYNCM172S, SYNCM172T, SYNCM180T, SYNCM191T, SYNCM192t, SYNCM570STFT, SYNCM570VTFT, SYNCM760VTFT, SYNCM770TFT, AD-4214L, SM1501MP, AD-4214N, SM150MP, SM152B, AP04214-UV, SM152T, AD-4914N, BN44-00080A, SM170T, BN44-00058A, SM171P, PSCV420102A, SM172B, GH17P, SM172T, SCV420108, SM180T, LTN1565, SM191T |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
719 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00