Блок живлення до ноутбуку PowerPlant SAMSUNG 220V, 14V 42W 3A (6.5*4.4) wall mount (WM-SA42B6544) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant SAMSUNG 220V, 14V 42W 3A (6.5*4.4) wall mount (WM-SA42B6544) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant SAMSUNG 220V, 14V 42W 3A (6.5*4.4) wall mount (WM-SA42B6544) - фото 3
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant SAMSUNG 220V, 14V 42W 3A (6.5*4.4) wall mount (WM-SA42B6544)
Код товару: AR_3001037
Про товар
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиSamsung
Тип роз'єму підключення до ноутбука6.5 x 4.4 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність42 Вт
Вихідна напруга14 В
Вихідний струм (сила струму)3 А