Укр
Рус



Код товару: AR_3000999
| Сумісність з ноутбуками | Samsung |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 3.0 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 40 Вт |
| Висота | 125 мм |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.1 A |
| Глибина | 35 мм |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | AA-PA2N40W/US, ADP-40MB AB, AD4019, AD-4019R SPA-P30/US, AD-4019S CPA09-002A |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Samsung N150 Series N150-JP01 / NP-N150-JP01CN / N150-JP02 / NP-N150-JP02CN / N150-JP05 / N150-JP06 / N150-JP07 / N150-JP11 / N150-22BL / NP-N150-HAV1US / NP-N150-KA01IN / NT-N150P / NP-N150P / NT-N150 Samsung Netbook NC-10 Series N310-13GB / N310-13GBK / |
| Ширина | 50 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
635 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00