Блок живлення до ноутбуку PowerPlant SAMSUNG 220V, 19V 40W 2.1A (5.5*3.0) (SA40F5530) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant SAMSUNG 220V, 19V 40W 2.1A (5.5*3.0) (SA40F5530) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant SAMSUNG 220V, 19V 40W 2.1A (5.5*3.0) (SA40F5530) - фото 3
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant SAMSUNG 220V, 19V 40W 2.1A (5.5*3.0) (SA40F5530)
Код товару: AR_3000999
Про товар
Блок живлення PowerPlant для ноутбука Samsung (19V 40W 2.1A) — якісний і надійний адаптер змінного струму, який дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке зарядження ноутбука та гарантує безпеку в разі нестабільної роботи електромережі. Легка вага та невеликий розмір дають змогу без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дасть вам змогу бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання й надійність від займань.
Сумісність з ноутбукамиSamsung
Тип роз'єму підключення до ноутбука5.5 x 3.0 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність40 Вт
Висота125 мм
Вихідна напруга19 В
Вихідний струм (сила струму)2.1 A
Глибина35 мм