Укр
Рус


Код товару: AR_3001204
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Samsung, Chromebook |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 2.5 x 0.7 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 40 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3.3 A |
| Захист | від перевантажень по струму |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | A12-040N1A, AA-PA3N40W, AA-PA3N40W/US, AD-4012NHF, BA44-00286A |
| Сумісність з моделями ноутбуків | XQ500T1C-F53, XE500T1C-A02US, XQ700T1C-A52, XE500T1C-A03DE, XQ700T1C-A53, XE500T1C-A03UK, XQ700T1C-A54, XE500T1C-A03US, XQ700T1C-F52, XE500T1C-A04US, XQ700T1C-F53, XE500T1C-H01DE, XQ700T1C-F54, XE500T1C-H01UK, XE500T1C-H02DE, XE500T1C-H02ID, XE500T1C-H02UK, XE500T1C-H03UK, XE500T1C-HA2US, Chromebook XE303C12-A01, XE700T1C-A01, Chromebook XE303C12-A01UK, XE700T1C-A01AU, Chromebook XE303C12-A01US, XE700T1C-A01CN, Chromebook XE303C12-H01UK, XE700T1C-A01UK, Chromebook XE303C12-H01US, XE700T1C-A01US, XE700T1C-A02, XE700T1C-A02AU, XE700T1C-A02DE, XE700T1C-A02UK, XE700T1C-A02US, XE700T1C-A03UK, XE700T1C-A03US, XE500T1C, XE500T1C-A01AU, XE700T1C-A04UK, XE500T1C-A01CN, XE700T1C-A04US, XE700T1C-A05UK, XE500T1C-A01DE, XE700T1C-H01UK, XE500T1C-A01FR, XQ500T1C-A52, XE500T1C-A01NL, XQ500T1C-A53, XE500T1C-A01UK, XQ500T1C-A54, XE500T1C-A01US, XQ500T1C-F51, XE500T1C-A02UK |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
593 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00