Блок живлення до ноутбуку PowerPlant SAMSUNG 220V, 40W, 12V, 3.3A (2.5*0.7mm) (SA40A2507) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant SAMSUNG 220V, 40W, 12V, 3.3A (2.5*0.7mm) (SA40A2507) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant SAMSUNG 220V, 40W, 12V, 3.3A (2.5*0.7mm) (SA40A2507)
Код товару: AR_3001204
Про товар
Блок живлення до ноутбука PowerPlant SAMSUNG 220V, 40W, 12V, 3.3 A (2.5*0.7 mm) (SA40A2507) забезпечить не тільки швидку зарядку Вашого ноутбука, але і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань. Адаптер сумісний з великим модельним рядом SAMSUNG, тому може вдало використовуватися для доповнення їх роботи. Перед підключенням переконайтеся в тому, чи поєднується робоча напруга адаптера ноутбука з напругою, використовуваною ноутбуком.
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиSamsung, Chromebook
Тип роз'єму підключення до ноутбука2.5 x 0.7 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність40 Вт
Вихідна напруга12 В
Вихідний струм (сила струму)3.3 A