Блок живлення до ноутбуку PowerPlant SAMSUNG 220V, 42W, 14V, 3A (6.5*4.4mm) (SA42B6544) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant SAMSUNG 220V, 42W, 14V, 3A (6.5*4.4mm) (SA42B6544) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant SAMSUNG 220V, 42W, 14V, 3A (6.5*4.4mm) (SA42B6544)
Код товару: AR_3000956
Про товар
Блок живлення до ноутбука PowerPlant SAMSUNG 220V, 42W, 14V, 3A (6.5*4.4 mm) (SA42B6544) забезпечить не тільки швидку зарядку Вашого ноутбука, але і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань. Адаптер сумісний з великим модельним рядом SAMSUNG, тому може вдало використовуватися для доповнення їх роботи. Перед підключенням переконайтеся в тому, чи поєднується робоча напруга адаптера ноутбука з напругою, використовуваною ноутбуком.
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиSamsung
Тип роз'єму підключення до ноутбука6.5 x 4.4 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність42 Вт
Вихідна напруга14 В
Вихідний струм (сила струму)3 А