Укр
Рус










Код товару: AR_3005962
Блок живлення серії GameMax Modular — якісне джерело електроживлення, призначене для постачання вузлів комп'ютера електричною енергією.
У його завдання входить перетворення мережевої напруги до заданих значень, їх стабілізація та захист від незначних перешкод напруги живлення.
Блок живлення оснащений кулером, який завдяки своєму розміру та меншій частоті обертання ефективно охолоджує БП і при цьому залишається малошумним.
Крім цього, дана серія має сертифікацію 80 PLUS, яка дозволяє більш ефективно використовувати потенціал БП з ККД вище 80%.
В елементній базі блоку живлення GameMax застосовані надійні та довговічні конденсатори, а для запобігання виходу блоку живлення з ладу використовується безліч різних технологій захисту.
GameMax Модуль має напівмодульну конструкцію, що розширює його можливості і дозволяє використовувати оптимальні комбінації підключення.
GameMax GameMax Modular — найкраща комбінація характеристик, продуктивності та якості у своєму класі.
| Тип БЖ | модульні, для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 600 Вт |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Модуль PFC | активний |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Діаметр вентиляторів | 1x140 мм |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 160 |
| OutputCurrent +12V1 | 40A |
| OutputСurrent +3,3V | 18A |
| OutputСurrent +5V | 18A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Захист від | SCP (захист від короткого замикання), UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від підвищенння напруги), OTP (захист від перегріву), OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності), OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі) |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Підключення відеокарти | 2x6+2 pin |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Розмір, мм | 160 х 150 х 86 мм |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 887 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00