Укр
Рус










Код товару: AR_3005961
GameMax GX-700 80+ Gold Wired – чорний блок живлення ATX, одна з інноваційних золотих основ дизайну на Platinum Level, LLC і схемі DC-DC, класична ефективність понад 92%, технологія вільного кабелю. Джерело живлення серії GameMax GX Сертифікат 80+ Gold, що пропонує велику цінність для геймерів і розробників систем. Вентилятор FDB зменшує тепло під час великого навантаження, зберігаючи при цьому низький рівень шуму. Розроблена з урахуванням стабільності та довговічності, серія GX є ідеальним вибором для живлення ваших систем! LLC+DC--DC високоефективний 80+ Золотий сертифікат APFC. DC-DC вбудований індуктор накопичення енергії, тихий і високоефективний. 100-240 В змінного струму повна вхідна напруга. Кілька інтерфейсів PCIE повністю підтримують новітні відеокарти. Інтегрований повністю твердотільний конденсатор, вихід модуля Free-Cable, менші втрати потужності. Резонансний конденсатор Farad є стабільним та ефективним. Основний конденсатор витримує до 105 ℃ має тривалий термін служби та плавний вихід. Вентилятор з регульованою температурою працює надзвичайно тихо. Всього 7 рівнів захисту, OTP, OCP, SCP, OVP, UVP, OPP, SIP. Повністю чорна плоска вихідна лінія з чистої міді, ефективна та потужна. Компоненти, виготовлені SMT, швидко розсіюють тепло та є більш стабільними.
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 700 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Модуль PFC | активний |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| OutputCurrent +12V1 | 58А |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Захист від | SCP (захист від короткого замикання), UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від підвищенння напруги), OTP (захист від перегріву), OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності), OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі) |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Підключення відеокарти | 4x6+2 pin |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 509 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00