Блок живлення PowerPlant для ноутбуків Asus 19V 1.75A 33W 4.0x1.35 wall mount (WM-AS33F4014) - фото 1
Блок живлення PowerPlant для ноутбуків Asus 19V 1.75A 33W 4.0x1.35 wall mount (WM-AS33F4014)
Код товару: AA_2178089
Акція
До кінця акції 140 днів
Про товар
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ASUS 220V, 19V 33W 1.75A (4.0*1.35) wall mount - якісний і надійний адаптер змінного струму, що дозволяє одночасно заряджати ноутбук від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбуку і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань. Сумісність: ASUS ADP-40TH A, EXA1206CH, 0A001-00330100 Підходить до моделей: ASUS Taichi 11.6-inch Touch Taichi 21-DH51 Taichi 21-DH71 VivoBook X201E VivoBook X201E-DH01 VivoBook X201E-KX003H Vivo Артикул виробника: WM-AS33F4014 id mcrtr-204724
Призначення: Для ноутбука
Характеристики
Бренд
PowerPlant
Країна-виробник
Китай
Сумісний бренд
Asus
Тип роз'єму
4.0 x 1.35 мм
Вихідна напруга
19 В
Сила струму
1.75 А
Вихідна потужність
33 Вт