Блок живлення PowerPlant для ноутбуків Asus 19V, 3.42A, 65W, 4.0x1.35, wall mount (WM-AS65F4014) - фото 1
Блок живлення PowerPlant для ноутбуків Asus 19V, 3.42A, 65W, 4.0x1.35, wall mount (WM-AS65F4014) - фото 2
Блок живлення PowerPlant для ноутбуків Asus 19V, 3.42A, 65W, 4.0x1.35, wall mount (WM-AS65F4014) - фото 3
Блок живлення PowerPlant для ноутбуків Asus 19V, 3.42A, 65W, 4.0x1.35, wall mount (WM-AS65F4014)
Код товару: TP_2423605
Про товар
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ASUS 220V, 19V 65W 3.42A (4.0*1.35) wall mount - якісний і надійний адаптер змінного струму, що дозволяє одночасно заряджати ноутбук від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбуку і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.