Блок живлення PowerPlant для ноутбуків IBM/Lenovo 20V, 3.25A, 65W, 4.0x1.7 wall mount (WM-IB65H4017) - фото 1
Блок живлення PowerPlant для ноутбуків IBM/Lenovo 20V, 3.25A, 65W, 4.0x1.7 wall mount (WM-IB65H4017) - фото 2
Блок живлення PowerPlant для ноутбуків IBM/Lenovo 20V, 3.25A, 65W, 4.0x1.7 wall mount (WM-IB65H4017) - фото 3
Блок живлення PowerPlant для ноутбуків IBM/Lenovo 20V, 3.25A, 65W, 4.0x1.7 wall mount (WM-IB65H4017)
Код товару: TP_2421635
Про товар
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 65W 3.25A (4.0*1.7) . Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. і надійність від займань.