Бур Wurth SDSPLUS-Q-D12-L450 Red Line 12x450 мм (1668051245) - фото 1
Бур Wurth SDSPLUS-Q-D12-L450 Red Line 12x450 мм (1668051245) - фото 2
Бур Wurth SDSPLUS-Q-D12-L450 Red Line 12x450 мм (1668051245) - фото 3
Бур Wurth SDSPLUS-Q-D12-L450 Red Line 12x450 мм (1668051245)
Код товару: MD_1357023
Про товар
Особливості:
  • діаметр 12 мм та загальна довжина 450 мм забезпечують ідеальні параметри для різноманітних завдань свердління;
Загальна довжина
450 мм
Робоча довжина
390 мм
Діаметр
12 мм