Бур Wurth SDSPLUS-Q-D14-L160 Red Line 14x160 мм (1668051416) - фото 1
Бур Wurth SDSPLUS-Q-D14-L160 Red Line 14x160 мм (1668051416) - фото 2
Бур Wurth SDSPLUS-Q-D14-L160 Red Line 14x160 мм (1668051416)
Код товару: MD_1357024
Про товар
Особливості:
  • діаметр 14 мм та загальна довжина 160 мм забезпечують ідеальні параметри для різноманітних завдань свердління;
Загальна довжина
160 мм
Робоча довжина
92 мм
Діаметр
14 мм