Бур Wurth SDSPLUS-Q-D8-L160 Red Line 8x160 мм (1668050816) - фото 1
Бур Wurth SDSPLUS-Q-D8-L160 Red Line 8x160 мм (1668050816)
Код товару: MD_1357013
Про товар
Особливості:
  • діаметр 8 мм та загальна довжина 160 мм забезпечують ідеальні параметри для різноманітних завдань свердління;
Загальна довжина
160 мм
Робоча довжина
92 мм
Діаметр
8 мм