Бур Wurth SDSPLUS-Q-D8-L210 Red Line 8x210 мм (1668050821) - фото 1
Бур Wurth SDSPLUS-Q-D8-L210 Red Line 8x210 мм (1668050821) - фото 2
Бур Wurth SDSPLUS-Q-D8-L210 Red Line 8x210 мм (1668050821)
Код товару: MD_1357014
Про товар
Особливості:
  • діаметр 8 мм та загальна довжина 210 мм забезпечують ідеальні параметри для різноманітних завдань свердління;
  • чудовий вибір для точного та глибокого свердління в бетоні, цегли, піноблоку та газобетоні;
  • вибір професіоналів завдяки надійності та довговічності;
  • зробить роботу швидкою, точною та ефективною.
Характеристики
Бренд
Wurth
Країна-виробник
Китай
Загальна довжина
210 мм
Робоча довжина
140 мм
Діаметр
8 мм