Бур Wurth SDSPLUS-Q-D8-L260 Red Line 8x260 мм (1668050826) - фото 1
Бур Wurth SDSPLUS-Q-D8-L260 Red Line 8x260 мм (1668050826) - фото 2
Бур Wurth SDSPLUS-Q-D8-L260 Red Line 8x260 мм (1668050826) - фото 3
Бур Wurth SDSPLUS-Q-D8-L260 Red Line 8x260 мм (1668050826)
Код товару: MD_1357015
Про товар
Особливості:
  • діаметр 8 мм та загальна довжина 260 мм забезпечують ідеальні параметри для різноманітних завдань свердління;
Загальна довжина
260 мм
Робоча довжина
190 мм
Діаметр
8 мм