Укр
Рус









Код товару: AR_2998055
Легкий обтислий чохол для MacBook забезпечує захист, не жертвуючи доступом до портів, індикаторів та кнопок. Цей міцний чохол для MacBook вирізняється витонченим дизайном, литою конструкцією та прогумованими ніжками, щоб ваш ноутбук остигав і залишився на місці.
| Рекомендований розмір ноутбуку | 16" |
| Спосіб закриття | защіпка |
| Матеріал | полікарбонат |
| Сумісність з Apple | Macbook Pro 16" |
| Додатково | вологоударозахищений |
| Колір | прозорий |
| Країна виробник | Китай |
| Зовнішні розміри чохла (ШхВхГ) | 368,3 х 254 х 25,4 мм |
| Сумісність | для MacBook Pro |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 486 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00