Укр
Рус




Код товару: AR_2998077
Чохол-папка для ноутбука з діагоналлю 15.6". Такий чохол забезпечить додатковий захист ноутбука від подряпин та пошкоджень при зберіганні або транспортуванні в портфелі/рюкзаку/багажній сумці.
Закривається чохол накидним клапаном із липами. На задній стінці чохла є 2 відкриті кишені для розміщення блоку живлення та кабелів живлення.
Виконаний чохол із водостійкого та практичного в експлуатації нейлону. Жорсткість та захист вмісту додатково забезпечується внутрішньою підкладкою із пінного матеріалу.
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | липучка |
| Матеріал | неопрен, поліуретан |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Висота основного відсіку | 310 мм |
| Глибина основного відсіку | 28 мм |
| Зовнішні розміри чохла (ШхВхГ) | 390 х 310 х 28 мм |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Ширина основного відсіку | 385 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
480 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00