Укр
Рус





Код товару: AR_2998117
Чохол для планшета 7 "Cover Stand Black Drobak (216895) підійде для планшетів і електронних книг з діагоналлю 7 дюймів. Чохол виконаний у вигляді традиційної книжкової обкладинки, тому аксесуар ідеально доповнить ваш девайс і надійно захистить його екран і корпус від механічних пошкоджень. Кріплення пристрою в чохлі забезпечується пружними гумовими власниками, які надійно фіксують кути девайса.
Чохол виготовлений з якісних і довговічних матеріалів, тому здатний забезпечити надійний захист пристрою від появи подряпин і потертостей на його поверхні. Зовнішня частина чохла виконана зі штучної шкіри, а внутрішня сторона оброблена м'якою тканиною. Також, чохол можна використовувати в якості зручною підставки для перегляду відео або набору тексту. Використовуючи легкий і стильний чохол, ви зможете носити девайс з собою всюди і не турбуватися, що він незабаром втратить свій ідеальний зовнішній вигляд.
| Тип | обкладинка |
| Сумісність з брендом | Універсальний |
| Сумісність з моделями | універсальний |
| Діагональ | 7 |
| Варіант підставки | передбачено |
| Спосіб кріплення | резинки |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Магніти Auto Wake Up | не передбачено |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 205 мм |
| Глибина | 17 мм |
| Спосіб закриття | гумовий шнурок |
| Ширина | 145 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
278 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00