Укр
Рус






Код товару: AR_2998442
діагональ - 11, Матеріал - термополіуретан, PU шкіра
| Тип | обкладинка |
| Сумісність з брендом | Samsung |
| Сумісність з моделями | Samsung Galaxy Tab A11 Plus |
| Діагональ | 11 |
| Варіант підставки | передбачено |
| Спосіб кріплення | рамка-тримач |
| Матеріал | термополіуретан, PU шкіра |
| Колір | бірюзовий |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 257.1 мм |
| Глибина | 6.9 мм |
| Особливості | захист екрану від пошкоджень |
| Спосіб закриття | магніт |
| Ширина | 168.7 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
661 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00