Укр
Рус






Код товару: AR_2998322
Чохол-книжка Tri Fold Hard BeCover, виготовлений із якісної штучної шкіри, задня кришка із напівпрозорого пластику.
Оснащений стійкою підставкою: передня кришка з подвійним положенням легко перетворюється на підставку для максимально комфортного набору тексту на клавіатурі, перегляду відео та відеодзвінків.
Якщо Ви використовуєте планшет для роботи, цей аксесуар буде Вам вірним помічником.
| Тип | чохол |
| Сумісність з брендом | Apple |
| Сумісність з моделями | Apple iPad Air 13" M2/M3 2024 |
| Діагональ | 13 |
| Варіант підставки | передбачено |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Колір | рожевий |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 280.6 мм |
| Глибина | 61 мм |
| Особливості | протиударний |
| Спосіб закриття | магніт |
| Ширина | 214.9 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
724 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00