Укр
Рус












Код товару: AR_2998625
Тип - обкладинка, Сумісність з моделями - Samsung Galaxy Tab S10 FE, діагональ - 14.6, Спосіб кріплення - магнітне кріплення, спосіб закриття - магніт, Матеріал - поліуретан, полікарбонат, синій
| Тип | обкладинка |
| Сумісність з брендом | Samsung |
| Сумісність з моделями | Samsung Galaxy Tab S10 FE |
| Діагональ | 14.6 |
| Спосіб кріплення | магнітне кріплення |
| Матеріал | поліуретан, полікарбонат |
| Колір | синій |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Висота | 255.5 мм |
| Глибина | 7.2 мм |
| Особливості | тримач для стилуса |
| Спосіб закриття | магніт |
| Ширина | 192.2 мм |
| Гарантія | 3 місяці |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 656 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00